Anasayfa | Makaleler | Download | Videolar | Eğitim | Seçtiklerimiz | Haberler | Kitaplık | Resim Galeri | Hakkımda | İletişim | Üye Ol
Facebook Sayfalarımız
Makaleler
Seçtiklerimiz
Sözler/Özlü Sözler
Tavsiye Ettiklerimiz
Finansbank Kredi Kartı Kampanyaları
Aşağıda belirttiğimiz kampanyaların,ilgili kuruluşlarda devam edip etmediğini sorun.Her kuruluş aynı kampanyaya katılmayabilir.Süreleri erken bitirelebilirler. Bilgilendirme amaçlıdır.Sitemiz Hiçbir şekilde sorumluluk almaz.

Ekstresini, fiziksel şekilde basılı olarak değil de sadece e-ekstre olarak alan CardFinans sahipleri 5.000 ParaPuan kazanmaktadır.

* E-ekstre talebinin 6 ay içerisinde iptal edilmesi durumunda, kampanyadan kazanılan 5.000 ParaPuan geri alınmaktadır.
* E-ekstre talebi, birden fazla kartı olan CardFinans sahiplerinin tüm kartları ve mağaza kartları için geçerlidir.
* Kampanya kapsamında en fazla 5.000 ParaPuan kazanılmaktadır.
* Kredi kartı olmayan mağaza kartı sahipleri kampanyadan ParaPuan kazanamazlar.
* Asıl kart sahiplerinin verdikleri e-ekstre talebi, ek kartları için de geçerlidir.
* CardFinans Business ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
* Kampanyadan sadece ödemesini düzenli yapan CardFinans sahipleri yararlanabilmektedir.

Total ve CardFinans'tan normal değil, süper fırsat kampanyası kapsamında CardFinans'tan Total'de ikinci 100 YTL ye 40 YTL ParaPuan hediye edilmektedir.

Bu kampanya, 08 Eylül 2008 - 22 Ekim 2008 tarihleri arasında Finansbank POS terminali bulunan ve kampanyaya dahil olan Total akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Kampanya süresince Total akaryakıt istasyonlarından CardFinans ve Finansbank kredi kartları ile Finansbank POS terminali üzerinden iki farklı günde gerçekleştirilecek her biri en az 100 YTL'lik iki adet akaryakıt alımının ikincisine 40 YTL değerinde ParaPuan verilecektir. Kampanyadan bir müşteri, kampanya süresince en fazla bir kez faydalanabilecektir.

Kampanya döneminde kazanılan ParaPuan’lar, 05 Kasım 2008 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan Finansbank kredi kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’ların 12 Kasım 2008 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 13 Kasım 2008 tarihinde geri alınacaktır. Bankamatik kartı ya da ParaPuan kullanılarak yapılan alımlar, iade işlemleri ve tek seferde 100 YTL’nin altındaki akaryakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Business (ticari) kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Ek kartlarla yapılacak işlemlerden kazanılan ParaPuan’lar ana kart sahibine yansıyacaktır.

CardFinans'tan Bu Ramazan Herkese 75 YTL'lik ParaPuan Kampanyası kapsamında CardFinans ile Ramazan'da 4 kez 75 YTL'lik alışveriş yapan herkese 75 YTL değerinde ParaPuan hediye edilmektedir.

CardFinans'ı olmayanlar "RAMAZAN" yazıp 2273'e SMS gönderebilir veya www.gucsizde.com'dan başvurarak 20 YTL değerinde ParaPuan kazanabilir.

CardFinans Kampanya Detayları:

Kampanyaya gıda sektöründe hizmet veren market, bakkal, kasap, manav, şarküteri, pastane ve kuruyemişçiler dahildir. Cafe, restoran ve benzeri yerler kampanyaya dahil değildir.
Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 YTL değerinde ParaPuan kazanabilir.
Aynı işyerinde, aynı günde yapılan 75 YTL ve üzeri işlemlerden yalnızca biri dikkate alınacaktır.
ParaPuan imkanı sadece gıda sektöründe tek seferde yapılan 4 adet 75 YTL ve üzeri işlemlerden sonra kazanılır.
Taksitli veya ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler, yurtdışı harcamaları ve Business (ticari) kartlarla yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
Ek kartların yaptığı harcamalar asıl kart harcaması olarak değerlendirilecektir.
Gıda alışverişlerinden kazanılan ParaPuan’lar, 20-24 Ekim 2008 tarihleri arasında kartlara yüklenecek ve 30 Ekim 2008 tarihine kadar geçerli olacaktır.
20 YTL değerindeki ParaPuan imkanı için müşterinin kampanya süresince “RAMAZAN” yazıp 2273’e SMS göndermesi veya www.gucsizde.com'dan CardFinans başvurusu yapması ve daha önce CardFinans sahibi olmaması gerekmektedir. Hakedilen ParaPuan’lar başvurunun Finansbank tarafından onaylanması sonrası kartlara yüklenecektir.

Kampanya 30 Eylül 2008 tarihine kadar geçerlidir.

Özdilek'ten CardFinans ile tek seferde yapılan 100 YTL ve üzeri market alışverişlerine erzak paketi hediye edilmektedir.

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya 4 Eylül - 8 Ekim 2008 tarihleri arasında CardFinans ile Finansbank POS cihazları üzerinden Özdilek'ten tek seferde yapılacak 100 YTL ve üzeri market alışverişlerinde geçerli olacaktır.
Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında hediye almaya hak kazanan müşterilerin satış fişi ve CardFinans kredi kartı slibi ile birlikte ilgili standa gelmesi gerekmektedir.
Tekel ürünleri, Taksitli veya ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler, yurtdışı harcamaları, iade işlemleri ve Business (ticari) kartlarla yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
Hediye edilecek erzak paketleri stoklarla sınırlıdır.

Detay bilgi Özdilek'ten elde edilebilir.

2008-05-06
Download
Eğitim
Haberler
Kitaplık
Kur'an Öğreniyorum
Videolar